DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

GE Vernova Kierownik Sekcji Technologicznej & Lider Sekcji Planowo Rozdzielczej in Elblag, Poland

Job Description Summary

Job Description

Główne zadania i odpowiedzialność:

  • Zarządzanie Sekcją Technologiczną

  • Zarządzanie Sekcją Planowo Rozdzielczą

  • Współtworzenie strategii i kierunku działań technicznych Wydziału

  • Zapewnienie dokumentacji technologicznej (przewodnik, instrukcje, programy do obrabiarek NC oraz inne dokumenty) na Wydział

  • Zapewnienie opracowania dokumentacji, przyrządów i narzędzi specjalnych

  • Współpraca techniczna z zakładami koncernu GE w kraju, jak i za granicą

  • Współpraca z Engineeringiem i Order Managementem

  • Współpraca z kooperantami

  • Prace rozwojowe w zakresie nowych technologii

  • Nadzór nad optymalizacją zadań technologicznych przy minimalizowaniu kosztów własnych, skróceniu cyklu produkcji (LT) oraz spełnieniu wymagań Klientów

  • Przygotowanie założeń technicznych do wniosków inwestycyjnych dotyczących tematów z Wydziału

  • Opracowanie budżetu narzędziowego i nadzór nad bieżącymi kosztami narzędzi

  • Bieżące śledzenie i analiza procesów technologicznych w celu eliminacji błędów i pomyłek oraz określenia obszarów wymagających poprawy

  • Inicjowanie i współudział w programach z zakresu stabilizacji procesów produkcji, poprawy jakości i redukcji kosztów

  • Terminowe rozliczenie projektów zgodnie z ich harmonogramem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym znajomość terminologii technicznej

  • Dobra znajomość procesów technologicznych z zakresu spawania, obróbki i montażu

  • Dobra znajomość rysunku technicznego - umiejętność czytania i interpretacji

  • Znajomość systemów wspomagania projektowania produkcji CAD, CAE, CAM

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów przy użyciu narzędzi jakościowych (np. A3, RCA)

  • Znajomość metodologii Lean

  • Komunikatywność

  • Zdolności organizacyjne

  • Otwartość i chęć do uczenia się

  • Znajomość systemów MS Office

Oferujemy między innymi:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, premię roczną, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • Rozwój merytoryczny oraz możliwość wpływania na otaczającą rzeczywistość biznesową

  • Możliwość zbudowania relacji zawodowych i współpracy z liderami grupy GE z całego świata

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności

  • Możliwość udziału w projektach rozwojowych

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No